Top

Marka´jı Marka Tescil Hizmetleri

Marka Tescil, Patent, Tasarım Tescil, Fikri Haklar, Danışmanlık, Barkod

Marka'jı sizin adınıza, markanızı oluşturma yolunda ve tescil işlemleri sırasında sizin yanınızda adeta sağ kolunuz gibi duran yegâne marka danışmanınızdır.


2007 yılında Biz Live Solutions çatısı altında faaliyete başlayan Markajı;

Marka Ön Araştırma, Marka Tescil Başvurusu, Marka Tescil ve Markanın Tescil Sonrası işlemleri konusunda tecrübeli ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.


Fikri ve Sınaî Mülkiyet Hakları konusunda başvuru öncesi gizlilik prensibini ilke edinen, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını, piyasa koşullarında uygun fiyatla ve hızlı şekilde sunmaktadır.


Sizde marka bulma ve yaratma konusunda her zaman firmamızı arayabilir ve konusuna hakim uzmanlarımızdan size özel çözüm ve strateji geliştiren farklı yaklaşımları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, web sitemizden bu konulara dair kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Marka´jı Marka Tescil Hizmetleri

Neden Marka´jı ?


Güvenilirlik ve Şeffaflık

Marka'jı olarak, işimizin temelinde müşterilere olan güvenimiz yatar. Hizmetlerimizi sunarken şeffaf bir yaklaşım benimsemek, müşterilerimizin her aşamada işlemleri net bir şekilde anlamasını sağlamak, güvenin ve uzun vadeli iş ilişkilerinin temelini oluşturur.

Açık ve Anlaşılır Fiyatlandırma

Fiyatlandırma politikamızda şeffaflığı ön planda tutuyoruz. Profesyonel ücretler, resmi ücretler ve diğer mali detayları detaylı bir şekilde belirtiyoruz. Bu sayede müşterilerimiz için maliyet konusunda tam bir anlayış ve güven sağlıyoruz.

Yerel Süreçlerin Sürekli Takibi

Her ülkenin kendine özgü ticari marka yasaları olduğunu bilerek, müşterilerimizin ticari marka portföylerini özenle ve etkili bir şekilde yönetiyoruz. Benzersiz sistemlerimiz, yerel süreçleri titizlikle takip etmemize ve müşterilerimizin haklarını en üst düzeyde korumamıza olanak tanır.

Kolay İletişim ve Sürekli Destek

Marka'jı olarak marka tescil sürecinizi adım adım yönetirken, profesyonel marka danışmanlarımızla her zaman kolay iletişim kurabilirsiniz. Sorularınız, talepleriniz veya süreçle ilgili herhangi bir konuda danışmanınızdan bir tık uzaklıktasınız. Sürekli destek ile marka tescil yolculuğunuzda yanınızdayız.

Marka´jı: Markalaşma Adresiniz

Ticari marka tescilinizi kolaylaştıracak doğru araçlara ve deneyime sahibiz.

Vizyonumuz

Mesleki ve insani ilgimiz, bilgimiz, sevgimizle, ülkemizde ve dünyamızda en yaratıcı, en etkin ve en kaliteli marka danışmanlığı kurumlarından biri olmak.
Vizyonumuz

Misyonumuz

İnsan ve finans kaynaklarını, vizyonumuza bağlı kalarak üretken kılmak ve geliştirmek, her aşamada yeniden üreterek sürekli gelişmek ve etkin olmak.
Misyonumuz